Liežuvės hibridai - kaip auginam

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Evaja, Šilingė

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Liežuvės hibridai - kaip auginam

Standartinė mozaika » 14 Sau 2015, 21:16

Aš tai stebiuosi, kaip ji čia pas mane auga, nes man su liežuvėmis susitarti yra sunkiausia.

O jos tikroji spalva vis dėl to nuotraukoje neatsiskleidžia. Realiai tamsiai vyšninė. Labai labai prinokusius vyšnios spalva.
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 14 Sau 2015, 21:47

Pas mane auga kuo puikiausiai , trešiu tik vasara , vasara mirkau apie 10 min kai bulbos vos vos pasiraukšlėja, o žiema gerai perlieju. Stovi žiema ant pietynės palangės, vasara kai vėsu šiltnami, o pagrinde lauke, tik saulės gauna anksti ryte ir vakare. Ps lieju visada tik rytais.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 16 Gru 2015, 18:27

Sakykit, Howeara Lava burst augintojai, ar jų gumbai būna kada nors išsipūtę ir gražučiai, ar visad pasiraukšlėję ir kūdi? Nes kiek mačiau, visų jų gumbai varganai atrodantys. Tai ir mąstau, gal čia taip ir turi būti (ale nesitiki).

Vartotojo avataras
Amise

Standartinė Amise » 03 Bal 2016, 15:03

Colmonara Jungle Monarch žiemojo ir pražydo ant šiaurinės palangės, kadangi jau link nužydėjimo žiedukai tai išnešiau su visais pagaudyt saulės ir šilumos į verandą. Šiaip kvepėjo neypatingai, pakenčiamas, bet ir ne pats maloniausias kvapas. O verandoje gavus daugiau šviesos,"skiestos" (per agroplėvelę) saulės pakvipo nerealiai nuostabiai :w00t: Kažkokie kvepalai, o gal gėlės.. Sunku prisimint į ką panašu, bet kvapas dieviškas :w00t: :heartsfade: Tas kvapas bet saulės tai smirdukas palyginus [Cha] Šiaip panašiai ir su Oncidium Twinkle, kol saulės nėra kvepia stipriai ir net kiek neskaniai, o su saule mmmmm :heartsfade:

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 19 Spa 2017, 15:56

ricardas rašė:
17 Spa 2017, 21:58
Ramsis rašė:
17 Spa 2017, 21:19
Labai graži [Beallara 'Peggy Ruth Carpenter] . Kiek žinau jau jūs ją seniai turite. Ar persodinėjote?
Taip, ji jau du kartus buvo persodinta ir dalinta , liktai šį pavasarį ją padalinau į 5 dalys ir eksperimentavau , dvi vasarą gyveno šiltnami o karštom dienom po medžiais o kitos 3 namie ant pietinės palangės be saulės ( balkonas saule užstojo) tai skirtumas akivaizdus , namie augusios buvo daug silpnesnės ir žiedų mažiau ir mažesni žiedai . Dar prie eksperimento prisidėjo substratas , vietoj paparčio šaknų įdėjau į substratą paparčio šaknyno , pastebėjau kad augalui patyko tik pirmom dienom pelėsis ant paviršiaus buvo atsiradęs bet palaikiau sausiau ir pelėsio neliko.
Visai pamiršau parašyti , žiedų skersmuo 10 cm , o žiedų po 7 ant žiedkočio , viena bulba užaugino po du žiedkočius.
(Perkeliu į temą iš pagyrų, kad nepasimestų geroji patirtis.)

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 19 Spa 2017, 16:10

Ačiū Gustina ( labai gražus vardas)
Truputi pridursiu, ji auginama lygiai taip pat kaip oncidiumai drėgmės atžvilgiu ir saulės - šviesos poreikiui.
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių