Cochlioda vulcanica

Rossioglossum, Cochlioda, Oncidium, Brassia, Miltonia, Miltoniopsis ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Evaja, Šilingė

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Cochlioda vulcanica

Standartinė MrGreen » 06 Spa 2014, 23:02

Pirktas su žiedais per parodą iš Roelke orchideen, kiek žinau ne aš vienas pirkau, galėsim stebėti kaip augalas auga. Aptinkama Kolumbijos, Peru ir Ekvadoro kalnų rūko miškuose, kai kur rašo, kad augalas sutinkamas net 3000-3200m aukščiau jūros lygio. Žiūrėsim kaip seksis auginti.
Paveikslėlis
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Re: Cochlioda vulcanica

Standartinė Urze » 07 Spa 2014, 06:25

Patį augalą sudaro ne tik žiedai, tai gal galima viso augalo nuotrauką pamatyti + degtukų dėžutė? Kiek pamenu, augalas nedidelis.

Vartotojo avataras
MrGreen
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė MrGreen » 07 Spa 2014, 09:49

Taip ir galvojau, kad norėsi augalo foto [Baksnoju] :lol: Foto nekokia tai ir nedėjau viso augalo vakar.
Dydžiui palyginti galima su standartiniu baltu žymekliu.
Mano galerija
Dvidešimt ketvirtas žurnalo "Orchidėjos" numeris jau prekyboje
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 07 Spa 2014, 12:10

Teip, aš viso augalo nuotraukos visada noriu. :mrgreen: Ir visada būnu dėkinga tiems, kurie tokias įdeda, tad ačiū ir Tau, tamsta!
Nes vien žiedais visąlaik juk nesidžiaugiam, tenka ir lapais bei ūgliais pasidžiaugti tarp žydėjimų, tai noris pamatyt, kaip atrodo ir nežydinti "salota". Kartais vien to užtenka, kad išbrauktum augalą iš norų sąrašo.

Vartotojo avataras
ricardas

Standartinė ricardas » 07 Spa 2014, 12:20

Urze rašė:Teip, aš viso augalo nuotraukos visada noriu. :mrgreen: Ir visada būnu dėkinga tiems, kurie tokias įdeda, tad ačiū ir Tau, tamsta!
Nes vien žiedais visąlaik juk nesidžiaugiam, tenka ir lapais bei ūgliais pasidžiaugti tarp žydėjimų, tai noris pamatyt, kaip atrodo ir nežydinti "salota". Kartais vien to užtenka, kad išbrauktum augalą iš norų sąrašo.
Pritariu [taip.gif] . Kai giriames orhidėju žiedais visada gražiau atrodo visas augalas , žinoma ir žiedas iš arti. :)
Geriau , karti tiesa, nei , saldus melas
Mano galerija

Vartotojo avataras
mozaika
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Standartinė mozaika » 07 Spa 2014, 17:37

Iki šiol šita įstrigusi. Man žiedai sukėlė keistą asociaciją. Jie man panašūs kažkiek į miniatiūrinius briedžių snukučius :D . Sakiau, vėliau pasiimsiu, na bet atėjo trys vyriokai ir... nupirko tą pačią dieną :Hmmmm: .
Pagal nuotrauka ji atrodo daug didesnė, nei realiai buvo.
Galerija

Mažai svarbu yra tai, ką mes galvojame, ar ką mes žinome, ar kuo mes tikime. Svarbiausia yra tai, ką mes darome. – John Ruskin.

FUJI

Standartinė FUJI » 07 Spa 2014, 18:24

MrGreen, gražuolė Cochlioda, mano dar tik žiedynstiebis auga, žiedai neprasiskleidę :no: .Seniai norų sąraše buvęs augalas, o čia bac :w00t: - beveik su žiedais ir už j2 kainą :thumbsup: .

FUJI

Standartinė FUJI » 24 Spa 2014, 14:57

Na ir mano pradėjo skleisti žiedus, nors kažkaip keistai žiedlapiai pasiraukšliję, ar čia nuo kelioninio streso ir sąlygų pasikeitimo, arčia prašosi šaknų revizijai, nes gumbai gerokai padžiūvę, o perliet nesinori... :think: :D
DSC_0666.JPG
DSC_0666.JPG (87.58 KiB) Peržiūrėta 5297 kartus(ų)

Vartotojo avataras
Urze
Moderatorius

Standartinė Urze » 12 Lap 2016, 18:29

FUJI, gražus žydėjimas šiais metais. Gal gali parodyti, kaip esi pasodinęs savo Cochlioda vulcanica? Iš nuotraukos pagyrose atrodo kažkas įdomaus.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių