Forumo taisyklės

Taisyklės ir kita informacija apie forumą

Moderatoriai: Šilingė, mozaika, Urze, EvaJa, Ramsis

Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Pranešimai: 2158
Užsiregistravo: Sek Spa 18, 2020 11:48 am

Forumo taisyklės

Standartinė MrGreen »

TAISYKLĖS:
1. Forumo tematika – orchidėjos ir kiti egzotiniai augalai.

2. Prieš rašydami žinutę, o ypač pradėdami naują diskusiją (temą), pasinaudokite forumo paieška. Galbūt visai neseniai Jums rūpimu klausimu jau buvo diskutuota ir pateikti atsakymai.

3. Pradėdami rašyti naują temą, sugalvokite jai tinkamą pavadinimą – kitiems lankytojams bus daug lengviau surasti reikalingą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Temas formuluokite trumpai ir aiškiai, venkite tokių pavadinimų, kaip "Padėkite!", "Noriu sužinoti", "Kas atsitiko?" ir pan. Temų pavadinimai rašomi lietuvių ir/arba lotynų kalbomis (ne didžiosiomis raidėmis).

4. Temos autorius, kuris naują diskusiją pradės nesilaikydamas šių taisyklių reikalavimų, bus įspėjamas, o jo pradėta diskusija - trinama ar pervadinama (priklausomai nuo Forumo Moderatorių ar Administratorių nuotaikos, temos reikšmingumo bei kitų aplinkybių).

5. Temas pradėkite tinkamame forume. Naują temą pradėkite tinkamoje kategorijoje. Jei kyla kokių nors klausimų ir neaiškumų, galite pasikonsultuoti su tos kategorijos moderatoriumi per až.

6. Rišlus tekstas - kelias į supratimą. Rašydami žinutes, rašykite lietuviškomis raidėmis ir atminkite, kad sakinys pradedamas didžiąja raide, o baigiamas tašku. Kartais sakinio viduryje būtina sudėlioti skyrybos ženklus. Jei nėra būtina, nerašykite temos pavadinimo ar žinutės vien tik didžiosiomis raidėmis. Pažeidus šį reikalavimą, tema ištrinama, o jos autorius įspėjamas.

7. Klausimą ar pasiūlymą formuluokite aiškiai. Visada stenkitės aiškiai aprašyti situaciją ir išdėstyti savo mintis (užduodant klausimą kartu patalpinta nuotrauka dažnai pagreitina atsakymą). Neskubėkite, nes niekas negalės Jums padėti, jei nesupras, apie ką klausiama. Prieš išsiųsdami žinutę į forumą, perskaitykite tai, ką parašėte, ištaisykite klaidas, paredaguokite stilių (jei būtina).

8. Į forumą talpinamos nedidesnės kaip 800 x 600 (pikselių) nuotraukos (pavyzdys apačioje), didesnės bus trinamos arba mažinamos. Jei kokiam reikalui reikia didesnės foto - galima dėti į nuotraukų talpyklą su išdidinimo funkcija.

9. Cituodami žinutę su nuotraukomis jas ištrinkite - greičiau krausis forumas ir bus lengviau skaityti žmonėms, turintiems lėtą interneto ryšį.

10. Forume ir komentaruose griežtai draudžiama:
Reikšti (skatinti) nepasitenkinimą dėl religinių, rasinių ir tautinių įsitikinimų, skatinti veiksmus ir elgesį, nesuderinamus su viešai priimtomis elgesio normomis ir taisyklėmis. Bet kokiu būdu (forma) įžeidinėti forumo dalyvius. Bet koks grubumas, asmeninio pobūdžio įžeidinėjimai, necenzūriniai išsireiškimai fizinių ar juridinių asmenų atžvilgiu, LR įstatymais draudžiamos informacijos talpinimas forume.
Vartotojas, nusižengęs šioms taisyklėms, komentaruose gali gauti įspėjimą arba būti blokuojamas; surinkęs 3 įspėjimus vartotojas automatiškai bus užblokuotas!

11. Draudžiama naudoti šį puslapį, jo informaciją komerciniais ar kitais tikslais, be Lietuvos Orchidėjininkų Draugijos Prezidento leidimo. Draudžiama rašyti reklaminius ir komercinio pobūdžio skelbimus. Firmų kontaktiniai duomenys bus trinami visame forume.

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių