Kvepiantys falenopsiai

Doritis, Paraphalaenopsis, Kingidium ir kt. rūšys bei hibridai

Moderatoriai: Evaja, Šilingė

Vartotojo avataras
Dalytė
Lietuvos orchidėjininkų draugija

Re: Kvepiantys phalaenopsiai

Standartinė Dalytė » 05 Lap 2012, 11:28

Šiame pirkinių pagyrų temos puslapyje įdėtas mano įsigytas falenopsis irgi kvepia :) viewtopic.php?f=33&t=784&start=330 tai va, jei pardavimuose užmatysite tokių spalvų, galite tikrinti, gal kartais kvepia :) nors nesaulėtose pardavimo vietose nebūtinai kvepės, gal tik namie pasirodys kaip kvepia.

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 05 Lap 2012, 11:43

Įkvėpta Dalytės iliustruoju savo žinutę apie savuosius kvepiančius hibridus :P Nuotraukos ne kažką, bet gal kam kils idėjų, ką bandyti pauostyti O.o
Prikabinti failai
obuolinis kvepiantis.jpg
obuolinis kvepiantis.jpg (26.75 KiB) Peržiūrėta 5445 kartus(ų)
elementarusis kvepiantis.jpg
elementarusis kvepiantis.jpg (25.06 KiB) Peržiūrėta 5445 kartus(ų)
kvepiantis.jpg
kvepiantis.jpg (26.9 KiB) Peržiūrėta 5445 kartus(ų)
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 05 Lap 2012, 14:02

relaxxx84 rašė:Turiu Phal. Ikaria kvepia chrizanfemom. Kažkas panašaus į kvapą laidojimo reikmenų biure :neutral:
Čia tai jau smirduku tokį galima vadint :) Turėjau sukulentą, kuris dvėseliena smirdėdavo žydėdamas tai Jūsiškis falenopsis būtų gera kompanija tam sukulentui :lol: Įdomu kas per kvapas Phal. venosa rašo, jog nemalonus :think:
Dalytė rašė:Šiame pirkinių pagyrų temos puslapyje įdėtas mano įsigytas falenopsis irgi kvepia :) viewtopic.php?f=33&t=784&start=330 tai va, jei pardavimuose užmatysite tokių spalvų, galite tikrinti, gal kartais kvepia :) nors nesaulėtose pardavimo vietose nebūtinai kvepės, gal tik namie pasirodys kaip kvepia.
Pardavėjos kiek teko susidurt tai dažniausiai nežino jog jų kvepiančių būna, kartais įtartinai žiūri į tą uostymą :lol:
Šilingė rašė:Įkvėpta Dalytės iliustruoju savo žinutę apie savuosius kvepiančius hibridus :P Nuotraukos ne kažką, bet gal kam kils idėjų, ką bandyti pauostyti O.o
Paskutinė tai į Liodorą panaši, tai tikriausiai, kad turi violacėjos genų jei apie šitą kalbėjote :think:

Vartotojo avataras
Dalytė

Standartinė Dalytė » 05 Lap 2012, 16:26

Jolituxxx rašė:
Pardavėjos kiek teko susidurt tai dažniausiai nežino jog jų kvepiančių būna, kartais įtartinai žiūri į tą uostymą :lol:
Tai aš ir pati ne kitaip žiūrėdavau ilgą laiką :D

Vartotojo avataras
Šilingė
Moderatorius
Susisiekti:

Standartinė Šilingė » 05 Lap 2012, 16:42

Jolituxxx rašė: Paskutinė tai į Liodorą panaši, tai tikriausiai, kad turi violacėjos genų jei apie šitą kalbėjote :think:
Kad ne Liodora, tai tikrai, nors panašumo kiek ir turi ;)
Pikta teta O.o
Jei uždėsi tu gerai brūkšnį, nosinę, varnelę, džiaugsimės visi labai, tiesim lietuvybei kelią!
Taigi eikš, valgyk duoną su džiaugsmu ir gerk vyną linksma širdimi, nes Dievas jau seniai patvirtino, ką darai (Koheleto knyga 9:7)

Vartotojo avataras
nila

Standartinė nila » 05 Lap 2012, 16:49

Phal. equestrio kvapas man primena ukini muila :lol: jau labai specifinis.

Vartotojo avataras
Jolituxxx
Susisiekti:

Standartinė Jolituxxx » 05 Lap 2012, 18:19

Šilingė rašė: Kad ne Liodora, tai tikrai, nors panašumo kiek ir turi ;)
Matau, kad ne Liodora. Tiesiog man žiedo viduriukas ir žiedo forma Jūsiškės kažkiek primena ją :)

Vartotojo avataras
uranija

Standartinė uranija » 05 Lap 2012, 19:09

Štai toks hibridas irgi kvepia :D, labiau rytais ir saulutei šviečiant.. kvapas panašus į pakalnučių :roll:
Prikabinti failai
IMG_0450.jpg
IMG_0450.jpg (89.43 KiB) Peržiūrėta 5386 kartus(ų)

Vartotojo avataras
cinde

Re: Kvepiantys falenopsiai

Standartinė cinde » 15 Vas 2013, 23:15

Turiu hibrida phal. venosa x speciosa, turi paveldejes keista kvapa, matyt nuo venosa :)

Vartotojo avataras
Savvy

Standartinė Savvy » 14 Bir 2013, 17:45

Pratęsiant temą - jau turiu savo kvepiantį falenopsį. :)
Nusipirkau Phal.violacea "Malaysia" x corningiana. T.y. kad garantuotai kvepėtų. Perskaičiau, kad corningiana turi bene saldžiausią kvapą, o violacea garantuotai kvepia stipriai. Naujas gyventojas skleidžiasi. Ir kvepia! Kvapas (sunku apibūdinti): pakalnutės + kažkas labai saldaus.

Neveikiančios nuorodos ištrintos
Paskutinį kartą redagavo 3 Savvy. Iš viso redaguota 15 kartus.

Vartotojo avataras
cinde

Standartinė cinde » 14 Bir 2013, 18:21

As labai nustebau, kad kvepia neisiskleide phal. corningianos pumpurai... O.o

Vartotojo avataras
catlea

Standartinė catlea » 22 Bir 2013, 21:37

Na kaip dėl skonio nesiginčyjama, turbūt taip ir dėl kvapų... Vieniems kvepia, kitiems gal smirdi :lol: . Niekada savęs neapgaudinėju, jei man kvepas neskanus, tai reiškia smirdi :lol: . Na brassios man smirdi ir viskas, o kitiems malonus kvapas
Iš kvapingų falenopsių turiu tris: violacea, tetraspį (atseit alba, bet ne alba) ir amobinensis Yellow x sumatrana. Kvapai nera malonūs, aštroki, ypač kada saulė šviečia, o paskutinis išvardintas phal. tokį ryškų kvapą skleidžia, kad norisi tą orchidėją negyvenamoj patalpoj priglaust... O rašo, kad kvepia :lol: ..
Kai orchidėja kvepia - aš suprantu turi kvepėt švelniai ir saldžiai (jazminas, rožė, gardenija, alyvos, citrusai...), bet kada ryškiai ir aštriai - tai jau smirdi.

Vartotojo avataras
Savvy

Standartinė Savvy » 05 Lie 2013, 22:31

Matyt, tema galima būtu pervadinti į "smirdantys falenopsiai" :D Bet negi visi kvepia taip "saldžiai-aštriai", kad net smirdi? (maniškė irgi balansuoja ant tos ribos).

Vartotojo avataras
Eliss
Susisiekti:

Standartinė Eliss » 13 Lie 2013, 17:21

Šiom dienom pajutau lengvą malonų kvapą, o gi tetraspis kvepia :)

Vartotojo avataras
andriuxplind2

Standartinė andriuxplind2 » 14 Lie 2013, 08:47

Na, negaliu nepasidžiaugti. Vienur rašo, kad Phal schilleriana nekvepia, kitur - kad kvepia. Jau minėjau, kad maniškis kvepia, kada nori ir nuostabiai skaniai (kas uostė, sakė kvepia kaip labai geri kvepalai). Tai va, išsiaiškinau, kada jisai kvepia: ogi tik apsiniaukusiu oru ir rytais :w00t: Užvakar ir vakar kvepėjo nuo pat ryto iki labai vėlaus vakaro, o pasirodžius saulei - kvapas dingsta.
"Aišku, aš galėčiau apsieti ir be gėlių, bet jos padeda man išsaugoti pagarbą pačiam sau, nes įrodo, kad mano rankos ir kojos nesukaustytos kasdieninių rūpesčių. Jos – mano laisvės įrodymas."
Rabindranatas Tagorė

Rašyti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 32 ir 0 svečių