Kaip siuntinį siųsti paštu

Moderators: Urze, Ramsis

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Kaip siuntinį siųsti paštu

Post by MrGreen »

ricardas wrote:
Wed Feb 26, 2020 2:23 pm
Atidariau naują temą , nes gal ne visi žino ką reiškia REGISTRUOTAS IR PIRMENIBINIS .
Jau nę kartą man yra buve, jeigu siuntinį siunčiu registruotu , tai siuntinis pristatomas gavėjuj bet ne taip greitai .
Jeigu siunčiu pirmenibiniu , tai siuntinis ateina į paštą greičiau bet jau pristatimas priklauso nuo paštininkės ty gal šiandien atvešiu , gal rytoi o gal kai pakeliui važiuosiu užvešiu .
Tai va, aš dabar siunčiu su abiem privalumais ty REGISTRUOTAS, PIRMENIBINIS. Taip siuntinis į bet kurią Lietuvos vietą ateina kitą dieną ( jeigu siuntini išsiusite iki maždaug 11 val, ryto.
Ps, kartą man pašte pasakė- nebutina abu rinktis ir taip greitai siuntinį gaus gavėjas .Patikėjau, gavėjas gavo tik 4-5 dieną.
O parašiau šią temą todėl kad mes visi sudominti kad kuo greičiau augalai patektu mums į namus.
IMG_20200226_5384.jpg
IMG_20200226_5384.jpg (22 KiB) Viewed 868 times
ricardas wrote:
Wed Feb 26, 2020 3:42 pm
zemuoge wrote:
Wed Feb 26, 2020 3:15 pm
Ačiū už informaciją, nežinojau apie siuntimą abiem variantais vienu metu.
Tokiu siuntimu pradėjau domėtis kai iš Kauno iki mano kaimo siuntinis vasara per karščius ėjo 8 dienas . Bet, daug priklauso nuo pašto darbo ty nuo pašto darbuotojų.
Prieš keletą metų , vokas regisruotas iki manes pusantro mėnesio ėjo , tai dėl tokio "greito" pristatymo turėjau daug nemalonumų iš siuntėjo.

Post Reply

Return to “Archyvas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests