Ansellia africana

Afrikos regiono orchidėjos: Angraecum, Aerangis, Aeranthes, Jumellea ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3253
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Ansellia africana

Post by MrGreen »

Evaja wrote:
Thu Dec 01, 2011 9:24 am
Kadangi visai neieškant radau labai puikią nuotrauką su Ansellia africana žiedų variacijomis, pradedu naują temą :)
Kolkas paminėsiu tik tiek, kad augalas didelis, visai nelepus, ir vienas iš tų, kurio tikrai neparduočiau - kažkokia abipusė simpatija :oops:

..lauksiu pavasarį pražystant... įdomu, koks žiedų margumas pas mane :)
Urze wrote:
Thu Dec 01, 2011 10:28 am
Evaja wrote:
Urze wrote:Antro Aerangis luteoalba var. rhodosticta nebenoriu, per mažas jis man ir per lėtas. Geriau koks didesnis afrikietis.
Siūlau Ansellia africana ;)
Ačiū, ale šitas jau kiek per didelis (IOSPE- "giant sized"). :lol: Ale daug pritaikymų turintis - ir vėmimą sukeliančią arbatą gali išsivirti, ir kosulį sumažinti, ir nuo beprotystės gydytis viralais iš jo, ir net tave metusį/ią niekadėją gali užburt, kad vaikų nesusilauktų. :twisted: O dar nemaži žiedai ir dar tokie skirtingi - tiesiog tobulas augalas. :lol:
Evaja, papasakok kiek daugiau apie saviškį. Kokio dydžio pas Tave jis? Ar greitai auga?
Evaja wrote:
Thu Dec 01, 2011 10:39 am
Urze wrote:Ačiū, ale šitas jau kiek per didelis (IOSPE- "giant sized"). :lol: Ale daug pritaikymų turintis - ir vėmimą sukeliančią arbatą gali išsivirti, ir kosulį sumažinti, ir nuo beprotystės gydytis viralais iš jo, ir net tave metusį/ią niekadėją gali užburt, kad vaikų nesusilauktų. :twisted: O dar nemaži žiedai ir dar tokie skirtingi - tiesiog tobulas augalas. :lol:
Evaja, papasakok kiek daugiau apie saviškį. Kokio dydžio pas Tave jis? Ar greitai auga?
kai pasieksiu namus šviesiu paros metu, nufotografuosiu savo "krūmą" :)
pavasarį prasikalę nauji ūgliai iki vasaros sezono pabaigos pasiekė pusmetrį, o naujų ūglių prisiaugino gal septynis...

O.o o va kodėl šitas augalas man prie širdies- turiu priemonę burtams ir vaistą beprotybei gydyti, jei prireiks :lol:
Urze wrote:
Thu Dec 01, 2011 10:51 am
Su tokiais tempais bus pas Evają džiunglės greitai. :) Lauksim nuotraukų. Kaip suprantu, augalas jau subrendęs, jei žiedų tikiesi?
Evaja wrote:
Thu Dec 01, 2011 10:59 am
Urze wrote:Su tokiais tempais bus pas Evają džiunglės greitai. :) Lauksim nuotraukų. Kaip suprantu, augalas jau subrendęs, jei žiedų tikiesi?
na, tikiuosi žiedų, nes atitinka galinčio žydėti augalo dydį, o naujieji ūgliai pasiekė ir kai kurie pralenkė senuosius :)

Dėl džiunglių tai nežinau nežinau... :lol:
MrGreen wrote:
Wed Aug 22, 2012 9:08 am
Evaja kaip auga šis milžinas pas tave? gal foto įdėsi kaip atrodo visas augalas ?
Evaja wrote:
Wed Aug 22, 2012 9:35 am
šis milžinas labai mėgsta mesti lapus :)
dar neišsiaiškinau, ar nuo aplinkos sąlygų pasikeitimo, ar šiaip iš įpročio, ar kad gerokai vėsiai stovėjo praeitą žiemą.

O šiaip noriai auginasi naujus ūglius, sakyčiau nekaprizingas, tik šiai minutei nefotogeniškas.

Ir dar, krūmas jau didokas, bet ūgliai glaudžiai susipynę, tad dalyboms, matosi, nelinkęs. :)
MrGreen wrote:
Mon Jun 17, 2013 6:07 pm
Evaja kaip sekasi su juo? gal bandė žydėti ? ar gerai auga ? Aš galvoju iš italų užsisakyti :think:
Evaja wrote:
Mon Jun 17, 2013 7:28 pm
MrGreen wrote:Evaja kaip sekasi su juo? gal bandė žydėti ? ar gerai auga ? Aš galvoju iš italų užsisakyti :think:
augalas tikrai didelis, pagalvok ar turėsi vietos dar vienam Cymbidium [Baksnoju]
Šiaip nelepus, greitai auga. Buvau nudeginus saulėj- atžėlė :)
Sakyčiau, kompaktiškas, nes ūgliai glaudžias ir pinas vienas per kitą, tad dalybos, kaip ir buvau minėjus, sunkiai įmanomos.

Šiuo metu A. africana auga ne pas mane, nes vien dėl dydžio neturiu sąlygų ją auginti. [O.0]
mumrikas wrote:
Mon Jun 17, 2013 9:30 pm
Nei didelis tas augaliukas, nei ką [Cha]

https://www.google.lt/search?q=Ansellia ... 1279%3B852
MrGreen wrote:
Tue Jun 18, 2013 7:04 am
Čia geresnis vaizdas :lol:
http://farm4.staticflickr.com/3578/3466 ... a4db_o.jpg

vistiek aš jo noriu žiedai labai gražūs, kol toks bus pareis ne vieni metai :lol:
mumrikas wrote:
Tue Jun 18, 2013 11:11 am
Praktiškai teoriškai prie miniukų gali būti priskirtas [Cha]

Post Reply

Return to “Afrikinės orchidėjos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests