Aerangis somalensis

Afrikos regiono orchidėjos: Angraecum, Aerangis, Aeranthes, Jumellea ir kt. rūšys bei hibridai

Moderators: Urze, EvaJa, Ramsis, Šilingė, mozaika

Post Reply
User avatar
MrGreen
Lietuvos orchidėjininkų draugija
Posts: 3252
Joined: Sun Oct 18, 2020 11:48 am

Aerangis somalensis

Post by MrGreen »

MrGreen wrote:
Thu Apr 10, 2014 8:20 pm
Tikrai gražus somalensis, pas mane ji truputi "agresyvus", savo šaknim peraugo aplinkinių augalų blokus :doh:
FUJI wrote:
Thu Apr 10, 2014 8:35 pm
Kaa, o auga jisai kur, kad toks "įmitęs"? :think:
kaa wrote:
Fri Apr 11, 2014 9:45 am
auga jisai.. ką čia dabar pasakoti? nelabai toli lango, metras gal, bet tiesioginės saulės negauna. pakabintas ant flora lempos tvritinimo detalės:) tai gaunasi "šalia ir žemiau" lempos. siunčiu paplaukioti tazike ~ kartą per savaitę, su trašom. jei labai karšta-saulėta, perlieju po kranu. ir tiek. žiemą aišku buvo sausas periodas, bet ne šaltas, kiek bute ai įmanoma - iki 18 laips. minimum.
jam saulės kaip ir nereikia pagal aprašymą, bet nu gauna šviesos nuo lempos, kažkaip slėpti jo toliau nėra noro. gal tai įtakoja NEžydėjimą? pirktas 2012 rugsėjį iš Hennis kaip 1 metai iki FS
FUJI wrote:
Tue Jul 29, 2014 10:46 am
Matyt pas tave karščiau buvo... Mano nieko po kol kas :no: :cry: [nezinau]
FUJI wrote:
Tue Jul 29, 2014 3:32 pm
kaa wrote:o saulės gauna?
Pavakarinės gauna kažkiek, nors auga gerai ir šaknys ir pats augalas :)
kaa wrote:
Tue Jul 29, 2014 3:35 pm
jo mano irgi
čia aš Mr Green klausimą adresuoju
nu reikia gi sužinot kodėl pas jį 2 žiedstiebiai, o pas mus 0 :twisted:
MrGreen wrote:
Tue Jul 29, 2014 6:15 pm
Pas mane irgi gauna vakarinės saulės, gal net per daug, nes lapai mažesni ir šviesesni auga nei žiemą.
MrGreen wrote:
Mon Oct 06, 2014 10:55 pm
Pagaliau žydi pilnai. Kvepia skaniai, bet keistai, net nežinau kaip apibūdinti. Pirktas 2008 metais kaip jaunas sodinukas (išimtas iš flasko), pirmas žydėjimas :)
Image

Image

Image
kaa wrote:
Tue Oct 07, 2014 9:45 am
:thumbsup:
auksinės rankos tavo, primečiau kad jei gaučiau iš fliasko ir dar po 6 metų, mmmm ką aš pamatyčiau.. Super :oops:
MrGreen wrote:
Tue Oct 07, 2014 9:52 am
Tai, kad sakyčiau prastos rankos jei tiek metų reikėjo laukti :lol: Galima ir greičiau pražydinti, bet kai namuose sąlygos nėra įdealios, tai ir laukti užtrunka ilgiau kol augalas subręsta ir suauga.
kaa wrote:
Tue Oct 07, 2014 10:31 am
tai ką tada man sakyt? mano vis dar - bet dar gražesnis- kaip pirmoj nuotraukoje, šaknim apsi...auginęs, bet žydėt neeeeee.
jau du metai kaip pas mane..
MrGreen wrote:
Tue Oct 07, 2014 10:40 am
Kaa, tavo augalas labai gražus, daugiau šviesos ir kas svarbiausia šiuo atveju didesnis dienos/nakties temp. skirtumas padės pasiekti norimo rezultato.
kaa wrote:
Tue Oct 07, 2014 7:13 pm
šviesos gauna nu sakykim kaip falenopsis.
tem-rų svyravimas - gal Urzės metodu - šokiruot ir į balkoną :twisted: ten kaip tik bobų vasara [taip.gif]
jo kambaryje sudetinga tą skirtumą organizuoti...saulėtą dieną tai iki 8 laipsnių būna per dieną, o šiaip aišku laikosi panašiai 21-23 laips..
Ramsis wrote:
Tue Oct 07, 2014 7:51 pm
Žinau ką pasakytų Misterija apie šio augalo žydėjimą :lol:
ricardas wrote:
Thu Aug 13, 2015 9:22 pm
Nors ir vienas žiedkotis bet atrodo :thumbsup:
Ramsis wrote:
Thu Aug 13, 2015 9:25 pm
O, bet šį kartą medžio kamieno fonui neužteko, čia taip augalas paaugo :question:
MrGreen wrote:
Fri Aug 14, 2015 7:29 pm
Na jis tiesiog auga į visas puses, tai kaip ir neužteko kamieno :)
MrGreen wrote:
Wed Aug 26, 2015 9:27 pm
Ramsis wrote:Žinau ką pasakytų Misterija apie šio augalo žydėjimą :lol:
:roll: :pirate:

Image

Post Reply

Return to “Afrikinės orchidėjos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests